Formy płatności
 
W sklepie internetowym Manufaktura Plastiku możesz wybrać jedną z poniższych metod płatności:
  • Karta płatnicza Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard oraz MasterCard Electronic
  • BLIK
  • Przelewem
  • Za pobraniem

Karta płatnicza

Forma płatności pozwalająca na wykorzystanie jednej z kilku typów kart płatniczych do opłacenia zamówienia. Aby z niej skorzystać, należy być właścicielem karty i posiadać ją w momencie dokonywania płatności. W odpowiednim formularzu należy wpisać numer, datę ważności oraz numer CVV.

BLIK

System płatności mobilnych, który umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności bezgotówkowych w sklepach internetowych.

Przelewem online 

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

W przypadku zwrotu za oddawany towar, Manufaktura Plastiku zwróci kwotę uiszczoną przez Kupującego, pomniejszoną o koszt przesyłki. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Płatności dostępne dla Klientów Manufaktura Plastiku obsługuje firma BlueMedia S.A..

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl